maszyny czyszczące dla gastronomii

Nasi partnerzy

 

Active Brand Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem amerykańskiej firmy Kaivac, Inc. w naszym kraju. Od 2013 roku oferujemy nowoczesne rozwiązania oparte na wiedzy naukowej z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości.

Brudne, niehigieniczne toalety stanowią problem numer jeden w usługach zarządzania obiektami. Są również jednym z poważniejszych zagrożeń dla zdrowia osób korzystających z budynków. Niestety tradycyjne narzędzia do sprzątania toalet takie jak mopy i ścierki, usuwają bardzo mało zabrudzeń, bakterii i innych zanieczyszczeń w pomieszczeniach. Co gorsza, badania pokazują, że są one roznoszone i dochodzi do zanieczyszczenia krzyżowego pomiędzy częścią już wyczyszczoną, a brudną.
Jako rozwiązanie na ten problem Kaivac opracował system higienicznego sprzątania zaprojektowany do usuwania maksymalnej ilości szkodliwych zanieczyszczeń w jak najbardziej efektywny sposób. Kierowani pasją dostarczania innowacji do branży utrzymania czystości, nieustannie poszukujemy nowych sposobów rozwiązania starych problemów. Czego rezultatem są liczne przełomowe produkty, które jak wierzymy, zmienią obraz branży utrzymania czystości.

czytaj więcej >


Sanego gwarantuje wiedzę i jakość.

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem oferującym zaawansowane rozwiązania w branży chemii przemysłowej. Firma mieści się w nowo wybudowanych lokalach wyposażonych w nowoczesne urządzenia produkcyjne, magazynowe oraz sprzęt badawczy.

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji środków chemii przemysłowej.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

czytaj więcej >

 Wszystkie wyroby Duotex® wytwarzane są w fabryce na terenie Polski, gdzie ma miejsce cały proces produkcji od surowców do gotowego wyrobu. Od czasu rozpoczęcia produkcji w 1996 roku ściśle współpracujemy z polskim Instytutem Włókiennictwa. Daje nam to wyjątkową możliwość zarówno zachowania, jak i stałego podnoszenia jakości naszych wyrobów. System produkcji uzyskał świadectwo zgodności ze standardem ISO 9001, a nasze wyroby eksportujemy obecnie do ponad 30 krajów. Wszystko to sprawia, że jesteśmy silnym i godnym zaufania partnerem.

czytaj więcej >

 


chemia przemysłowa

 

 

3M jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz marketingu.

czytaj więcej >

 

 


 

 

Polska Izba Gospodarcza Czystości logo

 

 

Polska Izba Gospodarcza Czystości została zarejestrowana 16 października 2008 r. w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Kontynuujemy działalność Polskiego Stowarzyszenia Czystości, którego celem było utworzenie pierwszego w kraju podmiotu reprezentującego interesy branży związanej z profesjonalnym utrzymaniem czystości..

Obecnie zrzeszamy blisko 100 firm, w tym producentów, dystrybutorów, usługodawców, firmy pralnicze, szkoleniowe i konsultingowe.

 

 

czytaj więcej >


cleaning consulting logo

Cleaning Consulting jest firmą funkcjonującą na rynku polskim od 2002 roku i zajmująca się szeroko pojętym consultingiem oraz szkoleniami w tym w zakresie usług utrzymania czystości.

Naszym celem jest dostarczanie najwyższego poziomu usług audytorskich i szkoleniowych oraz przygotowanie uczestników szkoleń do znaczącego wpływu na podnoszenie standardów czystości w naszym kraju.

 

czytaj więcej >

  

Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzysatać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

 

Formularz kontaktowy >

Oddział w Siedlcach

kom: 25 794 88 00

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.