maszyny czyszczące dla gastronomii

Środki do profesjonalnego utrzymania czystości – O nas

 

ActiveBrand sp. z o. o. to grupa pasjonatów zajmujących się zawodowo doradztwem, obejmującym ogólnie rozumiane utrzymanie czystości we wszelkich obiektach, także wymagające niestandardowych rozwiązań.

Dzięki bliskiej współpracy z amerykańskimi firmami Kaivac oraz 3M jesteśmy w stanie zadbać o czystość i bezpieczeństwo podłóg oraz wszelkich powierzchni pionowych odpornych na wodę i zaoferować Państwu różnego rodzaju profesjonalne urządzenia czyszczące. Wśród nich znajdują się systemy do bezdotykowego sprzątania skracające jego czas i obniżające koszty użytych środków chemicznych oraz wyposażenia, a także systemy, które można w miarę potrzeb rozbudowywać o dodatkowe elementy. Dodatkowo ciągły kontakt z wiodącym szwedzkim producentem wysokiej klasy środków czystości, firmą Sanego AB oraz polskim producentem akcesoriów z mikrofibry pozwala nam rozwiązać nie jeden „brudny”, często niecodzienny problem, czy to w lokalu gastronomicznym, biurze czy też zakładzie mięsnym.

Posiadamy bardzo bogate spektrum produktów, które jest w stanie zadowolić każdego Klienta.

 

Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzysatać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

 

Formularz kontaktowy >

Oddział w Siedlcach

kom: 25 794 88 00

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.