maszyny czyszczące dla gastronomii

Kaivac

 

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem amerykańskiej firmy Kaivac, Inc. w Polsce. Od 2013 roku oferujemy oparte na wiedzy naukowej, nowoczesne rozwiązania z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości.

Największym problemem w usługach zarządzania obiektami są brudne toalety, co stanowi również poważne zagrożenie dla zdrowia osób korzystających z budynków. Tradycyjne narzędzia do sprzątania nie są skuteczne, a według badań poprzez ich stosowanie wszelkie zabrudzenia i bakterie są roznoszone i dochodzi do zanieczyszczenia krzyżowego pomiędzy częścią wyczyszczoną a częścią brudną.

Na szczęście firma Kaivac opracowała skuteczny system higienicznego sprzątania, który ułatwia pozbycie się jak największej ilości zanieczyszczeń w jak najbardziej efektywny sposób. Rezultatem naszych nieustannych poszukiwań rozwiązywania problemu braku higieny są liczne przełomowe produkty, mające na celu zmianę obrazu branży utrzymania czystości.

 

Zobacz produkty firmy Kaivac:

Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzysatać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

 

Formularz kontaktowy >

Oddział w Siedlcach

kom: 25 794 88 00

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.