OmniFlex

Dzięki Kaivac OmniFlex™ można stworzyć dostosowany do każdego zadania lub powierzchni system utrzymania czystości. Podstawowe komponenty można rozszerzać i rozbudowywać w miarę rozwoju potrzeb. Bardzo duża ilość wariantów pozwala na wybór między podstawowymi metodami sprzątania a tymi bardziej zaawansowanymi.

Podstawowym elementem jest zbiornik na kółkach OmniFlex, będący uniwersalnym pojemnikiem na płyny czyszczące, za pomocą którego aplikuje się czystą wodę lub środek chemiczny. Zawiera on także samodozujący zawór działający na zasadzie grawitacji, a po rozbudowaniu urządzenia o system AutoVac oraz moduł dozująco-odsysający uzyskujemy autonomiczne urządzenie, doskonale dające sobie radę przy sprzątaniu zarówno rozległych powierzchni jak i trudno dostępnych miejsc. Główną zaletą systemu OmniFlex jest fakt, że zawsze czysty płyn czyszczący aplikowany jest na podłoże, a dzięki mechanizmowi czyszczącemu AutoVac, wszystkie zanieczyszczenia są natychmiast eliminowane, a podłoga staje się czysta, sucha i bezpieczna dla użytkowników.

System OmniFlex to mobilność i duża możliwość konfiguracji. Możemy korzystać ze zbiornika na czystą wodę lub ze zbiornika i odkurzacza na sucho lub mokro. Zamontowanie pompy 35 bar umożliwia dodatkowo nanoszenie środka czyszczącego oraz spłukiwanie zabrudzeń pod ciśnieniem.

 

Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzysatać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

 

Formularz kontaktowy >

Oddział w Siedlcach

kom: 25 794 88 00

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.