No-Touch Cleaning

Automatyczny system dozowania środków chemicznych, myjka wysoko i nisko ciśnieniowa do pracy wewnątrz pomieszczeń z funkcją zbierania cieczy – te i inne elementy łączy w sobie system No-Touch Cleaning® służący do bezdotykowego sprzątania. Usprawnia on proces czyszczenia i skraca jego czas, a także obniża koszty użytych środków chemicznych i wyposażenia.

Procedura bezdotykowego sprzątania w systemie Kaivac NTC polega na nanoszeniu środka chemicznego pod ciśnieniem, spłukaniu i odessaniu zabrudzeń, co umożliwia uzyskanie higienicznych rezultatów na czyszczonych powierzchniach.

System Kaivac NTC pozwala na znaczne zwiększenie produktywności – sprzątnięcie jednego elementu armatury w toalecie zajmuje jedną minutę, a badania naukowe porównujące efektywność różnych metod sprzątania wykazują, że nasz system jest 60 razy bardziej wydajny w usuwaniu bakterii z powierzchni płytek oraz fug w porównaniu do tradycyjnych mopów i ścierek.

Wszystkie urządzenia Kaivac z serii No-Touch Cleaning® posiadają certyfikat amerykańskiego Narodowego Instytutu Bezpieczeństwa Podłóg NFSI, który potwierdza, że ich stosowanie zwiększa bezpieczeństwo użytkowników obiektów poprzez wysoką przyczepność podłóg.

 

kaivac_1250_avatar
Kategoria: No-Touch Cleaning

Wymiary:

Długość: 51 cm
Wysokość: 96,5 cm
Szerokość: 56 cm

kaivac_2150_avatar
Kategoria: No-Touch Cleaning

Wymiary:

Długość: 61 cm
Wysokość: 129,5 cm
Szerokość: 81 cm

kaivac_1750_avatar
Kategoria: No-Touch Cleaning

Wymiary:

Długość: 81 cm
Wysokość: 101,6 cm
Szerokość: 56 cm

Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzysatać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

 

Formularz kontaktowy >

Oddział w Siedlcach

kom: 25 794 88 00

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.