maszyny czyszczące dla gastronomii

Duotex

Duotex od 1996 roku stara się stworzyć najskuteczniejszą na rynku koncepcję z wykorzystaniem mikrowłókien. Sekretem jest specjalna technologia Duotex®, dzięki której są one najskuteczniejsze na rynku, mają najwyższą jakość i zapewniają optymalną ergonomikę. Wszystkie produkty włókiennicze, które ją wykorzystują, są poddawane testom wewnętrznym oraz zewnętrznym przeprowadzanym przez niezależne instytucje. Wykazały one, że tkaniny Duotex® usuwają za jednym pociągnięciem 99,9% bakterii gronkowca złocistego przy sprzątaniu na sucho i mokro, bez użycia środków chemicznych.

Cały proces produkcji wyrobów Duotex® – od surowców do gotowego wyrobu – odbywa się w fabryce na terenie Polski. Ścisła współpraca z Polskim Instytutem Włókiennictwa daje możliwość stałego podnoszenia jakości wyrobów, które są eksportowane obecnie do ponad 30 krajów. Ponadto cała koncepcja Duotex® jest oparta na ekologicznych kryteriach i zakłada jak najmniejsze oddziaływanie na środowisko naturalne począwszy od etapu projektowania do gotowego produktu.

 

Zobacz produkty firmy Duotex:

Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzysatać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

 

Formularz kontaktowy >

Oddział w Siedlcach

kom: 25 794 88 00

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.