maszyny czyszczące dla gastronomii

Nasze certyfikaty

 

 

Certyfikat SPRAWDZONY w BIG potwierdza, że firma Active Brand Sp. z o.o. nie posiada zaległego zadłużenia ujawnionego w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor.
      Certyfikat należenia do Polskiej Izby Gospodarczej Czystości to prestiż i gwarancja zachowania najwyższych norm obowiązujących w branży czystościowej.

czytaj więcej >


 


Systemy Kaivac No-Touch Cleaning oraz OmniFlex otrzymały od amerykańskiego Narodowego Instytutu Bezpieczeństwa Podłóg certyfikat "Wysoka Przyczepność" zaświadczający, że po ich zastosowaniu podłogi zachowują wysokie właściwości antypoślizgowe.

Produkty te pozytywnie ukończyły Pierwszą i Drugą Fazę procesu certyfikacji zgodnie ze standardami ANSI/NFSI B101.1 - 2009. Faza Pierwsza obejmuje wstępną kwalifikację - test przesiewowy polegający na kontroli osiągniętych rezultatów sprzątania podłóg urządzeniem do pomiaru współczynnika tarcia powierzchni. Faza Druga to niezależne testy w warunkach rzeczywistych przez okres ponad 30 dni.

Produkty Kaivac uzyskały wynik 0.6 przy pomiarze współczynnika tarcia statycznego (Static Coefficient of Friction - SCOF) dzięki czemu przeszły Fazę Drugą procesu certyfikacji na podstawie metod testowych ANSI/NFSI do pomiaru Mokrego Statycznego Współczynnika Tarcia dla podłóg z twardych materiałów.W 2012 roku amerykańskie Krajowe Stowarzyszenie Restauratorów przyznało nagrody "Kuchenne Innowacje 2012", jej laureatem został system OmniFlex dozująco - odsysający. Wyróżnienie to przyznawane jest nowatorskim rozwiązaniom dedykowanym dla branży gastronomicznej. Niezależny panel ekspertów złożony z uznanych specjalistów miał za zadanie uhonorować innowacyjne urządzenia, które podnoszą jakość, produktywność i gwarantują zrównoważone podejście w usługach branży restauratorskiej. Zdaniem jury po zastosowaniu systemu OmniFlex podłogi pozostały całkowicie suche co sprawiło, że sprzątnięte powierzchnie były natychmiast dostępne do użytku dla pracowników i klientów.


 


Urządzenie No-Touch Cleaning KV1250 otrzymało, po pomyślnym przejściu testów, "Pieczęć Aprobaty" wydawaną przez amerykański Instytut Chodników i Dywanów (Carpet and Rug Institute). Testowany system spełnił wszystkie wymagania stawiane produktom, które otrzymują "PIECZĘŚĆ APROBATY CRI - Srebrny poziom ekstrakcji"
System No-Touch Cleaning 1750 wraz z ssawką do czyszczenia fug otrzymały w 2014 roku Nagrodę Wybór Dystrybutorów czasopisma "Sanitary Maintenance". Program "Nagroda Wybór Dystryburtorów Sanitary Maintenance" nagradza najbardziej innowacyjne i funkcjonalne produkty dla usług utrzymania czystości w danym roku kalendarzowym. Wyboru dokonują dostawcy produktów czystościowych i czytelnicy czasopisma "Sanitary Maintenance" poprzez głosowanie internetowe.


 

Akredytowana jednostka certyfikująca. A3 CERT posiada wieloletnie doświadczenie w pracy nad rozwojem działalności poprzez zarządzanie, w celu świadczenia usług certyfikacyjnych ISO dla przedsiębiorstw oraz akredytacji mandatów krajowych i międzynarodowych.   

A3CERT doskonale zdaje sobie sprawę z wymogów rzetelności, niezależności i bezstronności wymaganej w roli akredytowanej jednostki certyfikującej. Poprzez obiektywizm, bezstronność i niezależność na wszystkich poziomach A3CERT ceniona jest za wiarygodność wystawionego świadectwa. Praca A3CERT jest zgodna z  procedurami i kodeksami postępowania w celu zapewnienia, że wszystkie jej działania prowadzone są w sposób bezstronny i niezależny.
  
Międzynarodowe stowarzyszenie branży utrzymania czystości. ISSA to globalna społeczność zrzeszająca ponad 7000 dystrybutorów, producentów, wykonawców profesjonalnych usług czyszczących oraz  budowlanych.
 

Izba, która na zasadzie dobrowolności, zrzesza przedsiębiorców prowadzących w branży czystości działalność gospodarczą. Powstała w 2006 roku i kontynuuje działalność Polskiego Stowarzyszenia Czystości, którego celem było utworzenie pierwszego w kraju podmiotu reprezentującego interesy branży związanej z profesjonalnym utrzymaniem czystości.

PIGC zrzesza obecnie blisko 100 firm, w tym producentów, dystrybutorów, usługodawców, firmy pralnicze, szkoleniowe i konsultingowe. 
 
Nordycka Etykieta Ekologiczna przyznawana jest od 1989 roku przez Nordic Council of Ministers, czyli stowarzyszenie Ministrów Krajów skandynawskich: Szwecji, Finlandii, Norwegii i Islandii, a od 1997 roku i Danii. Znak ekologiczny łabędzia posiadają produkty przyjazne dla środowiska - zarówno na etapie produkcji, przez użytkowanie i kończąc na utylizacji.
Przyznanie tego ekoznaku jest poprzedzone dokładną analizą wybranych cech produktu i procesu produkcyjnego przeprowadzoną przez akredytowany, niezależny instytut badawczy.
System "Svanen" jest oceniany jako jeden z najlepszych, najbardziej kompleksowych i obiektywnych sposobów ekoetykietowania na świecie.

Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzysatać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

 

Formularz kontaktowy >

Oddział w Siedlcach

kom: 25 794 88 00

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.