maszyny czyszczące dla gastronomii

3M

3M jest firmą, która reprezentuje różne dziedziny techniki – prowadzi działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata w kilku grupach biznesowych.

 

 

 

 

ActiveBrand zajmuje się dystrybucją:

  • Padów czyszczących – produktów gwarantujących doskonałe rezultaty czyszczenia dzięki optymalnie dostosowanej akcji mechanicznej. Imponującą wydajność i żywotność zapewnia im równomierny rozkład materiału ściernego w każdym padzie.
  • Mat wejściowych – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Pierwsze z nich wychwytują większość brudu oraz zatrzymują część wody. Maty wewnętrzne, w zależności od rodzaju, są wykorzystywane w miejscach o niskim i dużym natężeniu. Charakteryzują się trwałością, estetycznym wyglądem i łatwością w pielęgnacji.
  • Mat antyzmęczeniowych – odciążających wrażliwe miejsca naszego ciała. Są wykorzystywane m.in. na basenach, w saunach, przebieralniach, łazienkach, kuchniach, szatniach oraz gabinetach kosmetycznych.
  • Taśm antypoślizgowych – przeznaczonych do wilgotnych miejsc, w których chodzi się boso, np. pod prysznic, do pomieszczeń sanitarnych oraz wokół saun. Taśmy są bezpieczne, higieniczne, bardzo wytrzymałe oraz łatwe do instalacji.

 

Zobacz produkty firmy 3M:

Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzysatać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

 

Formularz kontaktowy >

Oddział w Siedlcach

kom: 25 794 88 00

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.